0
07 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Bir League of Legends Devi, NA LCS’e Veda Etti!

Riot Games'in geliştirdiği MOBA türündeki League of Legends için düzenlenen espor etkinlikleri neticesinde kurulan takımlardan biri olan Kuzey Amerika temsilcisi Team Dignitas, ikinci sezondan beridir bu sahnede yer alıyordu.

League of Legends'ın ikinci sezonunda kurulan ekip, ilk sezonlarında Amerika'da ikinci sırayı alıp Worlds'e katılmayı başarmıştı. Üçüncü sezonda resmi olarak kurulan Kuzey Amerika LCS'e de katılmayı başarmış ve bu sezona kadar her sezon mücadele etme başarısı göstermişti. Üçüncü ve beşinci sezonda düşme tehlikesi yaşayan Team Dignitas, bu elemelerden başarı ile ayrılmış ve NA LCS'in müdavimi olmuştu.

Ancak bu sezona istediği gibi başlangıç yapamayan Team Dignitas normal sezonu onuncu sırada tamamlamıştı. Bundan dolayı Amerika CS ikincisi TDK ile eşleşen ekip bu karşılaşmadan 3-0'lık skorla yenilgi ile ayrılınca kurulduğu günden bu yana temsilcisi olduğu Amerika LCS'ten düşmekten kurtulamadı ve gelecek sezon Amerika CS'te mücadele edecek.

Amerika LCS'te Voyboy, I Will Dominate, patoy, Scarra, ZionSpartan, Crumbzz, Gamsu, Apollo, KiWiKiD ve Imaqtpie gibi yetekleri izlememize olanak sağlayan Team Dignitas, maalesef önümüzdeki sezon Amerika LCS'te yer alamayacak.

Team Dignitas

Team Dignitas
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.