0
19 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

BKM Express.Dark Passage Yeni Sezon İçin İlk Transerini Duyurdu!

Türkiye Şampiyonluk Ligi takımlarından BKM Express.Dark Passage ekibi, Worlds 2016 öncesinde kadrosuna iki yeni takviye yapmıştı. On yedi yaşından küçük oyuncuların uluslararası turnuvalarda yer alamayacak olması nedeniyle Xerxe ve Caps ile yollarını ayırmak zorunda kalan Dark Passage, IWCQ ve Worlds için CozQ ile Kirei ile anlaşmıştı. Bu anlaşma duyurulduğunda yeni bir süprizin de duyurulacağı belirtilmişti.

Dark Passage'dan yapılan açıklamada takımın bu sezon için altıncı oyuncusu Türkiye Şampiyonluk Ligi'nin yükselen yıldızı Furkan "Immortoru" Tekeş oldu. Adeks, Supreme Tenacity, OyunHizmetleri ve Beşiktaş.OHM ile kariyerini sürekli olarak yükselten oyuncu Dark Passage kadrosuna yedek olarak dahil oldu. Ancak Dark Passage'ın yaptığı açıklamaya göre gelecek sezon Immortoru as kadroda yer alacak ve Dark Passage'ın orta koridorunda oynayacak.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.