0
22 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Blizzard, Overwatch’a da Resmi Lig Kuracak!

Geçtiğimiz dönemde geliştirdiği Heroes of the Storm için resmi lig girişimlerine başladığını duyuran Blizzard, son olarak piyasaya sunduğu ve oldukça beğeni kazanan yapımı Overwatch için de benzer çalışmalara başladığını duyurdu.

Overwatch için bu zamana kadar ESL Atlantic Showdown, ELEAGUE Open, APAC Premier ve APEX gibi organizasyonlar gerçekleştirilmişti. Ancak bu organizasyonlar hep üçüncü parti firmalar tarafından geliştirilmiş ve Blizzard tarafından gerçekleştirilmemişti.

Blizzard ise şimdilik Overwatch World Cup etkinliği ile Overwatch'u eSpor arenasına sunacak. Ancak bu turnuvanın bir ödül havuzu da bulunmuyor. Geçtiğimi dönemde Heroes of the Storm için bölgesel liglerin kurulacağını belirten Blizzard, benzer yapıyı Overwatch için de geliştirecek ve böylece kapsamlı liglerle Overwatch'un yükselişi devam edecek.

Blizzard - World of Warcraft

Blizzard
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.