0
11 Şubat 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Blizzard’ın Düzenlediği Hearthstone Türkiye Elemeleri Şampiyonu Belli Oldu

Blizzard'ın ESL ile birlikte bu sene gerçekleştirecek olduğu Hearthstone Dünya Şampiyonası için düzenlediği elemelerin Türkiye ayağının ilk bölümü tamamlandı. Turnuvadan şampiyonlukla ayrılan isim Kemal Yiğit ''FastJunkie'' El oldu.

FastJunkie, elde ettiği bu şampiyonlukla birlikte Blizzard'ın düzenleyeceği Avrupa Kış Şampiyonası için elemelere katılma hakkı kazandı. Başarılı oyuncu eğer elemelerden çıkmayı başarırsa Avrupa Kış Şampiyonası'nda oynamaya hak kazanacak. $100.000'lık ödüle sahip olan turnuvada başarılı bir sıra elde edebilirse Dünya Şampiyonası'na katılma hakkı kazanacak. Dünya Şampiyonası'nı kazanan oyuncuya verilecek ödül ise $1.000.000.

Türkiye'den katılacak son oyuncuyu belirleyecek diğer turnuva ise 13-14 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek. Turnuva hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Hearthstone Fireside Gathering - Tavern Hero

Hearthstone Fireside Gathering - Tavern Hero
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.