0
16 Şubat 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Blumi, Beşiktaş.OHM’den Ayrılıyor Mu?

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde mücadele eden Beşiktaş.Oyun Hizmetleri takımının İsveçli koçu Marcus "Blumi" Blom'un takımdan ayrıldığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Ligde üçüncü sırada bulunan Beşiktaş.OHM takımı geçtiğimiz haftayı iki yenilgi ile kapatmıştı.

Oyuncuların Twitter'dan yaptığı paylaşımlar, oyunlardaki iletişim kopukluğu ve son olarak ligin zayıf ekibi Çilekler karşısında alınan yenilgi, taraftarlar tarafından bazı şeylerin yolunda gitmediğine dair yorumların yapılmasına neden oldu.

Bunun faturası görülen o ki koç Blumi'ye kesilmiş. Bu iddia, SuperMassive'in koçluğunu yürüten Adrian "hatchy" Widera'dan geldi. Resmi sosyal hesabından yaptığı paylaşıma göre Beşiktaş ile Blumi'nin yolları ayrılmış. Hatchy, yaptığı açıklamada Beşiktaş'ın bu karardan dolayı pişmanlık duyacağı yorumunda bulunmuş. İşte açıklama şu şekilde;

Blumi is stepping down from a head coach position of BJK.It's kind of sad. One thing I can tell you for a fact,...

Posted by Hatchý on 16 Şubat 2016 Salı
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.