0
12 Aralık 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

BrTT, Red Canids’e Transfer Oldu!

Brezilya ligi CBLoL'ün en başarılı nişancılarından biri olan ve paiN Gaming ile birlikte Worlds 2015'te sahne almayı başaran, hatta grup maçları sonrasında ekranlardan sevgilisine evlenme teklifi eden Felipe "brTT" Gonçalves, markalaştığı takım paiN Gaming'ten ayrıldı. BrTT'nin yeni adresi Red Canids oldu.

Geçen sezonu düşme hattında tamamlayan, ancak Yükselme Serileri'ndeki rakibini yenerek ligde kalmayı başaran Red Canids, yeni sezonda daha iyi yerlere gelmek amacıyla kadrosunda bir dizi değişlik kararları aldı.

Bu karar dahilinde üst koridora Leonardo "Robo" Souza, ormana Carlos "Nappon" Henrique Rücker dahil edildi. Ayrıca teknik ekibe de SuperMassive'den tanıdığımız isim Fayan "Gevous" Pertijs baş antrenör olarak dahil oldu. Takım son transferini de Brezilya'nın ünlü nişancısı olan brTT'yi takıma katarak gerçekleştirdi. Bakalım Red Canids, yeni sezonda nasıl bir perfomans sergileyecek?
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.