0
06 Ocak 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Büyük Heyecan 21 Ocak’ta Başlıyor!

Herkesin büyük bir heyecanla beklediği Türkiye Şampiyonluk Ligi 2017 Kış Sezonu, 21 Ocak tarihinde oynanacak olan ilk hafta karşılaşmaları ile birlikte başlıyor. Team Aurora, Crew e-Sports, Dark Passage, 1907 Fenerbahçe, Team Galakticos, Galatasaray Esports, HWA Gaming ve SuperMassive takımlarının yer alacağı lig 21 Ocak 2017 Saat 14.00'da başlayacak.

Geçen sezon uygulanan formatta devam edecek olan ligde, Cumartesi ve Pazar günleri üçer seri, Pazartesi de iki seri oynanacak. Bo2 formatında oynanacak karşılaşmalarda galibiyete 3, beraberliğe 1, mağlubiyete 0 puan verilecek.

Lig sonunda ilk altıya giren takımlar PlayOfflar'a yükselecek. İlk iki sıradaki takımlar doğrudan Yarı Finaller'e katılırken, Üçüncü ile altıncı sıra aralığında yer alanlar çapraz olarak Çeyrek Final'de eşleşecek.

Türkiye Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi 2017

Türkiye Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi 2017
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.