0
18 Temmuz 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

C9 ve C9C’da Oyuncu Değişiklikleri Yaşandı!

Kuzey Amerika LCS'te dördüncü sırada yer alan, Kuzey Amerika CS'te de Final'e kalmayı başaran Cloud9 ekibinde bazı değişikliler gerçekleşti. Bahar sezonunda takıma katılan isimlerden biri olan ormancı Yoonjae “Rush” Lee, Impact'in takıma transfer olması sonrası, kontenjan nedeniyle C9C ekibine kaydırılmıştı.

Ancak Yaz mevsimi boyunca C9C ile yoluna devam eden Rush, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada takımdan ayrıldığını duyurarak, kariyerine yayıncı olarak devam edeceğini açıkladı. Bu ayrılığın yanı sıra, yaz sezonu ile birlikte as kadroda yer almaya başlayan C9'nın destek rolü oyuncusu Michael “Bunny FuFuu” Kurylo'da biraz geri planda kalmak istediği gerekçesiyle as kadrodan ayrıldığını açıkladı.

Takım evinde kalmaya devam edeceğini açıklayan Bunny FuFuu, tam zamanlı yayıncı olarak ekranda yer alacağını, aynı zamanda takıma elinden geldiğince yardımcı olacağını da açıkladı. Cloud9 bu değişiklik sonrasında C9C takımındaki destek oyuncuları olan Tristan “Zeyzal” Stidam’ı da yedek oyuncu olarak kadroya dahil edildiğini duyurdu. Bunun yanı sıra C9C kadrosuna da Eric “Licorice” Ritchie de yedek üst koridor olarak dahil edildi.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.