0
07 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Çin Takımları, CS:GO Arenasına Yatırım Yapıyor!

Counter Strike: Global Offensive arenasında son dönemlerde en hızlı yükselişi gösteren Asya bölgesinde Çinli takımlar adete birbirleriyle yarış içerisine girdi. The MongolZ'un elde ettiği başarı ve IEM Katowice'de mücadele etmesi CyberZen'in gösterdiği başarılar derken, Asya ülkeleri bu arenada daha fazla etkin olmak istiyor.

Bununla ilgili ilk girişim Çin'in başarılı eSpor takımı EDward Gaming'ten geldi. Daha önce rekabetçi arenada AllGamers takımı ile deneyim sahibi olan JianWei “wjw” Wang ve ZiHao “HaoKing” Ha'nın yanı sıra MinHui “sPiNacH” Sun, Yi “pohant” Ding ve Kun “ABR” Qian'ın yer aldığı CS:GO kadrosunu takipçilerine duyurdu.

Bir diğer yatırım da ViCi Gaming'ten geldi. ViCi Gaming, belki de Çin'de en başarılı CS:GO takımı olan CyberZen'in oyuncularını kadrosuna kattığını duyurudu. ViCi Gaming'in kadrosunda Bingyuan "tb" Li, Bin "Savage" Liu, Zhuo "advent" Liangh, ZhiHong "uki" Liu ve WeiJie "zhokiNg" Zhong yer alacak. Yakın zamanda EHOME'un da kendi kadrosunu duyuracağı söylentileri gündemde dolaşıyor.

MOBA türünün devleri olan Asya ülkeleri, bakalım FPS arenasında kendilerini gösterebilecekler mi?

CyberZen kadrosu, ViCi Gaming'e geçti

CyberZen kadrosu, ViCi Gaming'e geçti.

edg-csgo

EDward Gaming, CS:GO arenasına katıldı.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.