0
26 Şubat 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

CLG, Kadrosunda Yeni Bir Pozisyon Açtı!

Gün geçtikçe büyüyen ve gelişen eSpor arenasına olan yatırımların devam etmesi ve elde edilen gelirlerin artmasından sonra takımların oyunculara olan yatırımları da artmaya devam ediyor. Geçtiğimiz sezon koçların da olaya dahil olmasından sonra takımların kadrolarına yaptığı yatırımların karşılığının alınmasına adına yeni aarayışlara girdiğini görmekteyiz.

Kuzey Amerika takımlarından CLG, kadrosuna yeni açtığı pozisyon ile buna örnek oldu. Resmi siteleri ve sosyal medya kanallarından paylaşılan yeni bir video ile CLG, takımına oyuncu gelişim koçu pozisyonu açtığını ve bu pozisyon için Michael Schwartz ile anlaştığını duyurdu.

Bu pozizsyonda yer alan isim, oyuncuların Sihirdar Vadi'sinde sergileyecekleri performans ve yeteneklerini geliştirmekten ziyade, oyuncuların günlük yaşamları ile ilgili çalışmalar yapacak. Uyku düzeninden, beslenme düzenine, insan ilişkileri ve mental yardımlarla birlikte oyuncuların yaşam standartları arttırmalarıyla birlikte kaliteli bir yaşam sürmelerini için çalışmalar gerçekleştirecek.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.