0
21 Temmuz 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Cloud9, Dota 2 Arenasına Giriş Yaptı!

Kuzey Amerika merkezli bir espor kuruluşu olan ve bu arenanın köklü ekiplerinden biri olan Cloud9, Dota 2 takımını duyurdu. The International 2017'nin yaklaşmasıyla beraber turnuvada yer alan bazı takımlara da teklifler geliyor.

Bunlardan biri olan Team NP, TI6'nın sona ermesiyle kurulan bir takım. Kuzey Amerika'da kurulan bu takım ortalama üstü ve tecrübeli oyuncuları kadrosunda toplayarak yeni sezona başlamıştı. Bir çok turnuvaya katılma hakkı elde eden ve başarılı sonuçlar elde ederek Kuzey Amerika'nın önemli takımlarından biri haline gelen Team NP, iki oyuncu transfer ederek TI7 için ciddi yatırımlara başladı.

Bu durum Cloud9'nın dikkatini çekince beklenen anlaşma gerçekleşti ve Team NP, Cloud9 bünyesine dahil oldu. Böylelikle Cloud9, Team NP'yi satın alarak The International 2017'de yer alma şansını elde etti.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.