0
20 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Cloud9, HotS Kadrosunda Değişikliğe Gitti!

2015 yılında dünyanın en iyi Heroes of the Storm takımı olmayı başaran Kuzey Amerika ekibi Cloud9'da bu sene işler pek de istenildiği gibi gitmiyor. Oyunu oynayan ülkelerin artması ve rekabetçi arenada artan takım sayısından sonra düşüş yaşayan takım son olarak 2016 ESL North America Summer Regional Championship'in üçüncü elemelerinden de çıkmayı başaramamıştı.

Bu hayal kırıklığı sonrasında, talihsizliklerini tersine çevirmeyi amaçlayan ekip, oyuncu değişikliğe gitme kararı aldı. Takımı daha önceden Team Naventic kadrosundan katılan tank oyuncusu Taylor "Arthelon" Eder'ın yerine COGnitive Gaming'in bünyesinden ayrılan ve yeni kurdukları takım Brain Power ile yoluna devam eden Ben "Cattlepillar" Bunk, Cloud9 kadrosuna katılacak.

İlk üç denemede başarısız olan Cloud9, önümüzdeki hafta Global Championship'e katılma hakkını elde edebilmeleri için son şans olan Invitational Qualifier'da mücadele verecek. Eğer Cloud9 bu elemenden de başarılı almayı başarıp 2016 ESL North America Summer Regional Championship'e kalamazsa ilk defa Kuzey Amerika'da şampiyonluğa ulaşamadan bir sezonu kapatmış olacak.

Ben "Cattlepillar" Bunk

Ben "Cattlepillar" Bunk
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.