0
14 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Cloud9, Ryan “fREAKAZOiD” Abadir’i Aktif Kadrodan Çıkardı!

Amerika'nın başarılı eSpor takımlarından birisi olan Cloud9'nın CS:GO kadrosunda yer alan Ryan “fREAKAZOiD” Abadir’in aktif rolüne son verildi.  Ryan “fREAKAZOiD” Abadir’in sözleşmesinin devam ettiğini ve 2017'nin sonunda biteceği belirtildi.

Bu süreç boyunca takımla oyuncunun transferi konusunda görüşmek isteyenlerin takım menajerine ulaşmaları gerektiği bildirildi.  Ryan “fREAKAZOiD” Abadir de sözleşmesi bitene kadar takımda yayıncılık yapabileceği açıklandı.

Takımın yükseliş dönemlerinde iyi bir grafik çizen  Ryan “fREAKAZOiD” Abadir, Şubat ayı içerisinde Team Liquid oyuncusu olan Aleksandr “S1mple” Kostylev’e canlı yayın sırasında hareket etmesi sonrasında kulüp yönetimi tarafından cezalandırılmıştı. Para cezasının yanında, öfke yönetim semirlerine gönderilen oyuncu son olarak aktif kadrodan da çıkarıldı.

Cloud9, bu durum sonrasında oluşan boşluğu Team Liquid oyuncusu Eric “adreN” Hoag’ı transfer ederek doldurdu.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.