0
12 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Cloud9, Teknik Kadrosunu da Güçledirdi!

Bu sezona oldukça iddialı bir şekilde hazırlanan Kuzey Amerika LCS temsilcisi Cloud9, teknik ekibine de yeni takviyeler gerçekleştirdi. Geçmiş dönemlerde Azubu Blaze, SKT T1, Jin Air Green Wings Falcons ve EDward Gaming ekiplerinde oyuncu ve koç olarak yer alan ünlü isim Bok "Reapered" Han-gyu ve son olarak Team Huma ile birlikte kendini kanıtlamayı başaran Kublai "Kubz" Barlas yeni sezonda Royce "Bubbadub" Newcomb ile birlikte Cloud9'nın teknik ekibinde yer alacaklar.

Yeni sezonda Impact transferi ve Meteos'un geri dönüşü bile birlikte iddialı bir giriş yapmayı amaçlayan ve sezon sonu Worlds 2016'ya giden temsilciler arasında adını yazdırmak isteyen Kuzey Amerika'nın köklü ekibi, yeni transferleri ile birlikte koç kadrosunu da güçlendirmiş oldu.

Eski oyuncuları Lemonation ise yeni kurulan Cloud 9 Challenger takımında görev alacağı için LCS takımındaki pozisyonunu bırakmak durumunda kaldı. Reapered, Kore'de kamp yapan takımlara sağladığı danışmanlıklarla ve son olarak EDward Gaming'deki koçluk yetenekleri ile tanınmıştı.

Kubz, ise Team Huma'da sezon boyunca yaşanan sıkıntılı durumlara rağmen, takımı iyi yönetmeyi başarıp, Avrupa CS'te şampiyonluğa ulaşmalarını sağlamış ve kendini bu konuda kanıtlamayı başarmıştı.

Bakalım Cloud9 bu takviyeler sonrasında yeni sezonda nasıl bir performans sergilenecek? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Reapered

Reapered
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.