0
06 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Cloud9, Worlds Yolcusu!

Kuzey Amerika LCS Regional Qualifiers 2016'nın Final mücadelesinde karşı karşıya gelen Cloud9 ve Immortals takımları arasındaki mücadeleden galip ayrılan taraf tecrübesiyle birlikte Cloud9 oldu. Immortals'ın seri maçlarını oynayamama laneti devam etti.

Bahar sezonunda, ligi tek yenilgi ile lider tamamlamasına rağmen Yarı Final'de TSM'e 3-0 kaybeden Immortals, bu sezon da ligi ikinci sırada bitirmesine rağmen Yarı Final'de Cloud9'a 3-2 kaybetmişti.

Ancak Immortals'ın seri maçlarını oynayamama laneti Regional Qualifiers 2016 Finali'nde de devam etti. Topladığı puanlarla doğrudan Final'e kalmayı başaran Immortals, Yarı Final'de Team EnVyUs'ı 3-1 ile geçen Cloud9'a Final maçında 3-1 kaybetti ve aslında iyi bir sezon geçirmesine rağmen bunu Worlds'e katılmayla taçlandıramadı.

Geçen sene olduğu gibi bu sene de Regional Qualifiers'ı kazanarak Worlds'e katılım hakkı elde eden Cloud9, bakalım bu sene nasıl bir performans sergileyecek. Cloud9'nın Worlds'e katılım elde etmesiyle birlikte SKT T1 zamanından şampiyonluk yüzüğü bulunan Impact, farklı bir takımla bir kez daha Worlds'e katılmış olacak.

Kuzey Amerika LCS Regional Qualifiers 2016

Kuzey Amerika LCS Regional Qualifiers 2016
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.