0
22 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Cloud9’dan Challenger Series Takımı!

Geçtiğimiz günlerde Immortals'ın kurmayı planladığı ama vazgeçtiği Challenger Series takımı haberinde Cloud9'nın da bir Challenger Series takımı kurma aşamasında olduğunu sizlerle bahsetmiştik. Bugün Cloud9'nın resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklama ile bu durum resmilik kazandı.

Cloud9'nın kaptanı olan Hai "Hai" Du Lam ve koçları Daerek "LemonNation" Hart'ın yer aldığı bir video paylaşıldı. Paylaşılan videoda takımın yeni bir oluşuma hizmet edeceği belirtildi. Challenger Series'de mücadele edecek olan takımın en önemli amacı, Amerika'daki oyuncu havuzunu genişletmek ve yeni oyuncuların eğitimlerine katkı sağlamak olduğu belirtildi.

Şimdilik bu kadroda dokuz isim bulunmakta. Bunlar Hai “Hai” Du Lam, Lee “Rush” Yoonjae, An “Balls” Le, Johnny “Altec” Ru, Daerek “LemonNation” Hart, Thomas "Thinkcard" Slotkin, Colin "Solo" Earnest, Morning ve henüz on altı yaşındaki potansiyel yetenek olarak gösterilen "Licorice" olacak.

Balls, Rush ve Hai, gerekmedikçe LCS'te oynamayacaklar ve Challenger Series takımında oynayacaklar. Böylelikle LCS takımındaki Michael “Bunny FuFuu” Kurylo artık as oyuncu olarak görev yapacak. Bu durum aynı zamanda geçtiğimiz günlerde konuşulan Jung “Impact” Eon-yeong transferinde de anlaşmanın sağladığı konusunda da bir ipucu taşıyor olabilir. Rush'ın da Challenger Series takımına geçmesiyle birlikte Meteos'da LCS kadrosuna geri dönüş yapacak.

Bu yapılanma ile birlikte LCS patentli oyuncularla, yeni yetenekler harmanlanıp bir arada oynayacak ve gelişimleri sağlanacak. Bu oyuncular profesyonel arenalara hazırlanacak. Sonrasında da eğer başarırlarsa Cloud9'nın LCS kadrosuna ya da başka LCS takımlarına transfer olabilecekler.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.