0
29 Temmuz 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Cloud9’nın CS:GO Kadrosu Hareketli Günler Geçiriyor!

Kuzey Amerika'nın başarılı eSpor oluşumlarından Cloud9, CS:GO kadrosunda hareketlilikler yaşanıyor. Geçtiğimiz gün takım menajeri olan Tres "stunna" Saranthus ile yollarını ayırdığını açıklayan Cloud9'da bu defa Alec “Slemmy” White'ın aktif kadrodan ayrılacağı yönünde bilgiler paylaşıldı.

Takımın ünlü simalarından olan Ryan “freakazoid” Abadir’in disiplinsiz davranışları yüzünden takımdan ayrılmasıyla birlikte takıma dahil olan Slemmy için, takım oyuncularından Mike “shroud” Grzesiek yaptığı canlı yayında açıklananlara göre aktif kadrodan çıkıp, takımda koç olarak devam edeceği yönünde bilgiler paylaşıldı.

Gelişiyle birlikte takımın oyun içi lideri konumuna geçen oyuncu, istatistik olarak pek başarılı olamasa da takıma sağladığı stratejik hamleler, takımın daha iyi bir oyun ortaya koymasına neden oldu. Bu sebeple Cloud9, Slemmy'nin stratejik bilgilerinden koç olarak yararlanıp, yerini istatistiğe daha çok katkısı olan bir oyuncu ile doldurma arayışında olduğu belirtiliyor.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.