0
28 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Copenhagen Games 2016: Female’de Şampiyon Belli Oldu!

Copenhagen Games 2016 etkinlikleri içerisinde gerçekleştirilen Counter Strike: Global Offensive Female turnuvasında şampiyon Team Secret oldu. Final karşılaşmasında CLG Red takımını 2-0 ile geçen kadın oyuncular, IEM Katowice 2016'dan sonra, bu kez farklı bir oluşum adı altında Copenhagen Games 2016'da da CLG Red'i devirmeyi başardı.

On sekiz takımın yer aldığı turnuvada Team Secret, A grubunda yer aldı. Millenium Ladies, Area08 Female ve Orbit Female takımları ile mücadele eden Team Secret, iki karşılaşmadan üst üste galibiyet ile ayrılınca lider olarak üst tura çıkmaya hak kazandı.

İlk turu bay geçen Team Secret, Çeyrek Final'de Team YouPorn'u 2-0 ile geçti. Yarı Final'de Exertus eSports Female ile karşılaşan Team Secret, bu karşılaşmadan da 2-0 galip ayrılarak Final'e yükseldi. Finalde, Eski takımlarında IEM Katowice 2016'da karşılaştıkları CLG Red ile karşılaşan Team Secret oyuncuları, CLG Red'i 2-0 ile geçerek şampiyonluğa ulaştı.

Team Secret turnuva boyunca çıktığı sekiz maçın sekizini de kazanmayı başardı. Team Secret, bu şampiyonluk sonrasında €3600'luk para ödülünün sahibi oldu.

Copenhagen Games 2016 Female Grup Aşaması

Copenhagen Games 2016 Female Grup Aşaması

Copenhagen Games 2016 Female Finaller

Copenhagen Games 2016 Female Finaller
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.