0
28 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Copenhagen Games 2016’da Şampiyon Belli Oldu!

Temsilcimiz Space Soldiers'ın da yer aldığı, Counter Strike: Global Offensive turnuvası düzenlenen Copenhagen Games 2016'da şampiyonluğa ulaşan takım Bağımsız Devletler Topluluğu temsilcisi HellRaisers oldu.

Final'de Bulgaristan temsilcisi E-Frag.Net takımı ile karşılaşan HellRaisers, çekişmeli geçen Inferno haritasını 25-23 ve rahat oynadıkları Dust2 haritasını da 16-5 ile kazanarak toplamda 2-0 ile şampiyon oldu. HellRaisers takımı bu birincilikle birlikte €17.000'nun da sahibi oldu. İkinci olan E-Frag takımı da €8.000 kazandı.

Temsilcimiz Space Soldiers, Çeyrek Final aşamasında SK Gaming'e karşı oynadı. İlk karşılaşmayı 16-1 kaybedince tüm umutlarımızı kaybederken, Space Soldiers öyle bir geri dönüş sergiledi ki, takipçiler şaşkına döndü. Sonraki iki karşılaşmadan da galibiyet ile ayrılan temsilcimiz 2-1 ile SK Gaming'i geçmeyi başardı ve Yarı Final'e yükseldi.

Yarı Final'de E-Frag ile eşleşen temsilcimiz, Cache haritasında rakibini zorlamayı başardı ancak uzatmalarda 19-17 kaybetti. Uzun süren ilk maçın kaybedilmesinin moral bozukluğu sonrasında soraki haritada varlık gösteremeyen Space Soldiers, Train'i 4-16 kaybetti ve 2-0 ile rakibine boyun eğdi.

Bu sonuçlar turnuvayı üçüncülük/dördüncülük derecesinde tamamlayan Space Soldiers, €2500'luk ödülün sahibi oldu.

Copenhagen Games 2016 Finaller

Copenhagen Games 2016 Finaller
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.