0
15 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Copenhagen Games 2017 Duyuruldu!

Danimarka'da 2010'dan beridir düzenlenen Copenhagen Games etkinliklerinin yedincisi olan Copenhagen Games 2017, takipçilere duyuruldu. Bu sene de Øksnehallen, Kopenag'da düzenlenecek olan turnuvada CS:GO'nun yanı sıra Hearthstone ve FIFA oyunları da yer alacak.

CS:GO turnuvasında hem erkekler hem de kadınlar olmak üzere iki ayrı turnuva gerçekleştirilecek. Tüm turnuvada yer alacak takımlar ilerleyen günlerde takipçiler ile paylaşılacak. Geçen seneki CS:GO turnuvasında yer alan temsilcimiz Space Soldiers, Yarı Final'de E-Frag.net takımına yenilmiş ve turnuvayı üçüncülük/dördüncülük derecesinde tamamlamıştı.

Bu yıl daha büyük bir ödül havuzuna sahiplik yapacağı açıklanan Copenhagen Games, ayrıca bir çok canlı yayın ile desteklenerek daha geniş kitlelere ulaşılması sağlanacak. Copanhagen Games 2017'nin açıklanan takvimi ise şu şekilde;

Øksnehallen, CG 2017'ye ev sahipliği yapacak.

Øksnehallen, CG 2017'ye ev sahipliği yapacak.

12 Nisan: Açılış.

13 Nisan: Turnuvalar ilk gün.

14 Nisan: Turnuvalar ikinci gün.

15 Nisan: Turnuva finalleri ve kapanış partisi.

16 Nisan: Sürpriz Etkinlik.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.