0
17 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Copenhagen Games Duyuruldu!

24- 26 Mart tarihleri arasında Danimarka'nın başkenti olan Kopenhag'da düzenlenecek olan CS:GO Copenhagen Games etkinliği bu yıl daha fazla takımla düzenlenecek. On altıya çıkarılan takım sayısının sekizini davet eden takımlar oluştururken, geriye kalan sekiz takımı online elemeler belirleyecek.

€30.000'luk ödül havuzuna sahip olacak turnuvanın şampiyonu €17.000'luk ödülün sahibi olacak. On altı takım dörderli bir şekilde gruplara ayrılacak. Grup maçları sonrasında ilk iki sırayı alan takımla PlayOfflara yükselecek. PlayOff serilerindeki tüm karşılaşmalar üç maç üzerinden gerçekleştirilecek. Davetiye alan takımlar arasında Team YouPorn, vizelerini zamanında yetiştiremeyeceğinden ötürü daveti kabul edemedi ve yerine RCTIC davet edildi. Turnuvaya davet edilen diğer takımlar şu şekilde;

Copenhagen Games

Copenhagen Games

Team Dignitas.

ENCE.

SK Gaming.

E-Frag.net.

Copenhagen Wolves.

HellRaisers.

RCTIC.

ALTERNATE aTTaX.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.