0
12 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Copenhagen Wolves, CS Haklarını Satışa Çıkardı!

Avrupa'nın köklü League of Legends takımlarından biri olan Copenhagen Wolves, bu arenadan çekiliyor. Geçtiğimiz sene LCS'ten düşen takım, bu sezon Avrupa CS'te başarılı sonuçlar almayı başarmış ve Avrupa CS ikincisi olaran LCS'e Yükselme Serileri'ne çıkmaya hak kazanmıştı.

Ancak Giants Gaming ile ön elemede yaptığı mücadeleyi kaybeden Copenhagen Wolves ekibi böylece LCS hayallerine veda etmişti. Bu durum sonrasında takım yönetimi, Avrupa CS'teki haklarını satışa çıkardı.

Gelen tekliflere açık olan Copenhagen Wolves yönetiminin hatta bir oluşum ile anlaşmaya yakın olduğu da söyleniyor. Freeze, FORG1VEN, Bjergsen, Amazing, Deficio, Svenskeren, Shook, Woolite, Airwaks gibi isim yapmayı başaran oyuncuları yetiştirmeyi başaran Copenhagen Wolves, eğer haklarını satabilirlerse, League of Legends areanasından çekilmiş olacaklar.

Bu arenada yer almaktan keyif aldıklarını belirten takım üyeleri, ancak oyuncu maaşları ve giderlerin karşılanmasında zorlanmaya başladıkları ve yeni sezonda bu yükümlülüklerin altına girmek istemeyen yönetim bu sebepten ötürü haklarını satma kararı aldı.

Copenhagen Wolves

Copenhagen Wolves
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.