0
07 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Copenhagen Wolves, İnaktif Duruma Geçti!

Geçtiğimiz gün, Avrupa CS haklarını Nerv ekibine devreden Copenhagen Wolves ekibi, League of Legends arenasından çekildiğini belirtmişti. Ancak Copanhagen Wolves'un eSpordan çekilişi sadece League of Legends ile sınırlı kalmadı.

Bugün yapılan açıklama ile birlikte oluşumun CS:GO kadrosu ile de yollarını ayırdığı duyuruldu. Bununla birlikte açıklama yapan takımın sahibi Jakob Lund Kristensen, takımın yatırımcılarının başka projelerle meşgul oldukları sebebiyle, takımın daha fazla desteklenemeyeceğini, bu yüzden de takımın tüm oyuncularla yollarını ayırma kararı aldığını belirtti.

Copenhagen Wolves markasına oldukça güvenen Kristensen, bu değeri koruyabilmek adına elinden geleni yapacağını ve gelecek olan tüm yatırım tekliflerine açık olduğunu belirtti. Copenhagen Wolves, bu gelişmeler sonrasında tüm faaliyetlerini geçici olarak dondurmuş oldu.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.