0
06 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Copenhagen Wolves, League of Legends Arenasından Çekildi!

Avrupa LCS'in başarılı takımlarından biri olan Copenhagen Wolves, geçtiğimiz sene yaz sezonunda kötü bir performans sergilemiş ve ligden düşmüştü. Bu sene Kış sezonunda Avrupa CS'te mücadele veren ekip, sezonu ikinci sırada tamamlamış ve Avrupa LCS'e Yükselme Serileri'ne katılmaya hak kazanmıştı. Ancak Giants Gaming'e ilk maçtan elenen takım LCS'e yükselmeyi başaramamamıştı.

Bu başarısız sonuçlar sonrasında Copenhagen Wolves yönetimi, sahip olduğu CS haklarını satışa çıkarmış ve League of Legends arenasından şimdilik çekilme kararı almıştı. Uzun bir süre devam eden pazarlık aşamasından sonra Copenhagen Wolves ekibi, haklarını Nerv ekibine sattığını duyurdu.

Bu anlaşma ile beraber Nerv, Avrupa CS'e katılırken, Copenhagen Wolves takımının kadrosunda bulunan oyuncuları da kendi kadrosuna katmış oldu. Böylelikle Nerv ekibi yeni sezonda şu kadro ile Avrupa CS'te mücadele edecek.

Nerv

Nerv
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.