0
03 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Crew e-Sports Club, League of Legends Kadrosunu Duyurdu

Bu sezon lige yükselen ekiplerden biri olan Crew e-Sports Club, Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde mücadele verecek olan kadrosunu duyurdu. Lige yükselmek için yüksek bütçeyle kurduğu kadrodan yalnızca Mert "React" Gül ve Aymeric "Darlik" Garçon, kadroda yerini korudu. Bunun yanı sıra dört oyuncu daha transfer edildi.

Yükselme ligi için kurmuş olduğu yüksek bütçeli kadroya nazaran biraz daha zayıf kalan yeni kadroda Crew'un üst koridorunda Aymeric "Darlik" Garçon, orman rolünde yeni transferlerden eski Euronics oyuncusu Stanimir “Föur” Penchev, orta koridorda Mert "React" Gül, nişancı rolünde yeni transferlerden eski HWA oyuncusu Hakan "Revanche" İşlek, ve destek rolü için yeni transfer edilen iki oyuncu Team Turquality'nin eski oyuncusu Egehan “The Madagger” Özçelik ve Zone Esports'un eski oyuncusu Mehmet “Corpsebringer” Turgut Aksel yer alacak.

Bakalım Crew e-Sports Club ekibi yeni kadrosuyla birlikte Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde nasıl bir performans sağlayacak.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.