0
01 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Crew e-Sports Club, Yeni Transferlerini Duyurdu!

Geçtiğimiz sezon Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde yer alan bu sezon Yükselme Ligi'nde mücadele edecek. Yeniden Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde yer almanın hesaplarını yapan Crew takımı, bugün duyurduğu transferler adeta gövde gösterisi yaptı.

Geçtiğimiz dönemlerde Why Nunu Why, BPI Gaming takımlarında yer alan ormancı Melih "Clongwen" Bozkurt, MeetYourMakersTürkiye'de yer almış orta koridor oyuncusu Mert "React" Gül, ülkemizde BPI Gaming'de oynamış olan ve son olarak Avrupa Challenger Series'te Millenium forması ile gördüğümüz destek oyuncusu Casper "masterwork" Van Kampen ve son olarak Team Huma ile Avrupa CS'te şampiyonluk elde etmesine rağmen LCS'in kıyısından dönen başarılı nişancı Anıl "HolyPhoenix" Işık Crew kadrosuna katıldı.

Bu transferlerin 1 Nisan'da açıklanması da olayları biraz garipleştiriyor. Transferlerin şaka olma ihtimali olduğu gibi, dikkat çekilmek için izlenmiş bir yol da olabilir. Çünkü iki gün önce HolyPhoenix, kendi Ask.fm hesabında Türkiye Şampiyonluk Ligi'ne dönmeyi düşünmediğini belirtmişti.

Anıl "HolyPhoenix" Işık'ın ask.fm'deki cevabı

Anıl "HolyPhoenix" Işık'ın ask.fm'deki cevabı
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.