0
19 Aralık 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Crew, Elwind’i Kadrosuna Kattı!

Türkiye Şampiyonluk Ligi ekiplerinden OyunFor.Crew e-Sports Club, Türkiye'nin en başarılı üst koridor oyuncularından biri olan Kaan "Elwind" Atıcı'yı kadrosuna kattığını duyurdu. Geçtiğimiz sezonu Dark Passage'da geçiren ve Türkiye Şampiyonlu Ligi Şampiyonluğu elde eden başarılı oyuncu, IWCI 2016'da takımının aksine oldukça başarılı bir performans da ortaya koymuştu.

Yeni sezon öncesinde Dark Passage'dan gelen sözleşme teklifini kabul etmeyen Elwind, Dark Passage'ın yer aldığı IEM Challenger Paris ve IEM Gyeonggi 2016 turnuvalarında kadroda yer almamıştı. Bu durum sonrasında bir çok kişi Elwind'in takımdan ayrılacağına dair yorum yapmasına sebebiyet verdi.

Genel düşünce Elwind'in Galatasaray Esports'a transfer olacağı yönündeydi. Ancak Elwind, geçtiğimiz sezon iyi bir çıkış yakalayan Crew'u tercih etti. Bakalım bu transfer Crew'un daha üst sıralara tırmanmasında etkili olacak mı? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.