0
25 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

CS:GO Champions League Season 3’te Finalin Adı Belli Oldu!

Ülkemizden Space Soldiers'ın da yer aldığı CS:GO Champions League Season 3'te finalin adı belli oldu. Team Dignitas'ı 2-0 ile geçen temsilcimiz Space Soldiers'ın finaldeki rakibi E-Frag.net takımını Inferno ve Train haritalarında yenmeyi başarıp 2-0 ile geçen Team AGG oldu.

Eski Vexed Gaming üyelerinden kurulan Polonyalı takım D grubunda yer alıyordu. XPC Gaming, Team Empire ve CSGO Lounge takımlarının yer aldığı gruptan lider çıkmayı başaran Team AGG, Çeyrek Final'de aTTaX'ı 2-1 ile geçmeyi başarmıştı. Geçtiğimiz gün oynanan Yarı Final karşılaşmasında da E-Frag.net'i 2-0 ile geçen Team AGG, Final'de temsilcimiz Space Soldiers'ın rakibi oldu.

Şampiyonun $10.000, ikincinin $5.000'lık ödülü kazanacağı final karşılaşmasın üç maç üzerinden gerçekleştirilecek. Final tarihi henüz açıklanmadı. Açıklandığı zaman sayfamızdan duyuracağız. Multiplayer ekibi olarak Space Soldiers'a şampiyonluk maçında başarılar dileriz.

CS:GO Champions League Season 3 Finals

CS:GO Champions League Season 3 Finals
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.