0
24 Kasım 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Dade, Newbee’den Ayrıldı!

2014 sezonunda PawN ile birlikte Dünya'nın en başarılı performans gösteren orta koridor oyuncusu olan Bae "Dade" Eo-Jin, o sene Yarı Final'de kaybettiği Samsung White karşılaşması sonrasında kariyerinde düşüşe geçmişti.

Team WE Academy, Master3, Qiao Gu Reapers ve Newbee formalarını terleten oyuncu, tekrar aynı seviyeye çıkma başarısı gösteremedi ve başarılı olamadı.

Geçen sezon takımıyla Çin LPL'de Yarı Final'e kalsa da ilk tercih olmadığı için düşünülmeyen sonrasın da da geç kalındığı için maçlara çıkamayan Dade, takımıyla birlikte Newbee organizasyonuna transfer olmuştu.

Newbee ile de pek parlak bir performans ortaya koyamayan Dade, bir kez daha Worlds'e katılma başarısı gösterememişti. Bu durumla birlikte Dade, yeni sezondan önce takımdan ayrıldığını açıkladı.

Takımla olan sözleşmesi sona eren Dade, gelecekte daha iyi bir performans sergilemek için sıkı çalışacağını belirterek Newbee'den ayrıldığını duyurdu.

Bae "dade" Eo-jin

Bae "dade" Eo-jin
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.