0
10 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Dade, Yeniden QG Reapers’ta!

Bu sezon kurduğu kadro ile Çin LPL'de oldukça başarılı olan Qiao Gu Reapers takımına sezon başında transfer olan Bae “Dade” Eojin, orta koridor rotasyonunda kendisine yer bulalamış, sezonun ortasında takımdan ayrılma kararı almıştı.

Ancak bundan sonraki dönemde Qiao Gu Reapers'ta oyuncular arasında tartışma yaşanmış. Orta koridor oyuncuları Doinb ile ormancı Swift arasındaki tartışmalardan ötürü Doinb haksız bulunmuş ve kadro dışı bırakılmıştı. Bu durum sonrasında Dade, takıma yeniden kazandırılmıştı. Ancak Dade yine umduğunu bulamadı. Takımın PlayOff'lar başladıktan sonra yaptığı bu transfer nedeniyle Dade, PlayOff aşamasında kadroda yer alamadı.

Bu durum sonrası Qiao Gu Reapers, Yarı Final maçına çıkamamış, hükmen yenik sayılmıştı. Çin'in en güçlü takımlarından biri olarak görülen Qiao Gu Reapers böylelikle olası bir şampiyonluk ve MSI macerasından da olmuş oldu.

Bu sefer adımlarını sağlam atan ekip, Bae “Dade” Eojin’i as oyuncu olarak kadrosuna kattığını açıkladı. Yayınlarında, takıma dönmek istediğini ve özellikle Uzi ile yanyana oynamak istediğini belirten Bae “Dade” Eojin’in hayali gerçek oldu. Qiao Gu Reapers, böylelikle orta koridorundaki boşluğu doldurmuş oldu. Bakalım Dade'nin üçüncü Qiao Reapers macerası nasıl geçecek?

Bae "dade" Eo-jin

Bae "dade" Eo-jin

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.