0
09 Ocak 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Dark Passage, 2017 LoL Kadrosunu Duyurdu!

Türkiye Şampiyonluk Ligi'nin bu zamana kadar ki tek şampiyonu olmayı başaran Dark Passage, yeni sezonda ligde yer alacak kadrosunu duyurdu. Sezon öncesi dönemde önemli oyuncuları Elwind ile Zeitnot'u kaybeden Dark Passage, yeni transferleri ile adeta gövde gösterisi yaptı.

Dark Passage'ın, yeni sezonda mücadele edecek olan kadrosunda yer alacak olan oyuncular şu şekilde;

Üst koridor: Gabriël "Bwipo" Rau. Profesyonel arenadaki ilk tecrübesini yaşayacak olan çaylak oyuncu, ilk kez IEM Gyeonggi'de takımla birlikte yer almıştı.

Orman: Kang "Move" Min-su. Gravity Gaming ile profesyonel arenaya giriş yapan Koreli ormancı, yıldınızı Unicorns of Love formasıyla parlattı. Avrupa'da iyi bir performans ortaya koyan isim, IEM Oakland 2016'da UoL ile şampiyonluk yaşayamayı da başardı. Dark Passage, LCS ekibinden Move'u kopararak büyük bir transfere imza attı.

Orta koridor: Furkan "Immortoru" Tekeş. Oyun Hizmetleri takımı ile çıkış yakalayan isim, takımın Beşiktaş ile birleşmesinden sonra ligin en iyi orta koridorlarından biri olmayı başardı. Her sene üstüne biraz daha koymayı başaran Immortoru, geçen sene sonunda Dark Passage'a dahil olmuştu.

Nişancı: Anıl "Holyphoenix" Işık. Dark Passage ile iki kez Türkiye Şampiyonluğu kazanan ülkemizin en başarılı nişancısı HolyPhoenix, yeniden yuvaya döndü. HWA Gaming, Crew, HUMA, gibi takımlarda boy gösteren Anıl, bu süreçte Avrupa CS'te şampiyonluk yaşamayı da başardı. Yeniden Dark Passage'a dönen isim, tekrardan Worlds'e katılmak istiyor.

Destek: Burak "Rogu" Eryol. Immortoru ile OyunHizmetleri'nde yer alan Rogu, Beşiktaş'ta yıldınızını parlatmıştı. Yaz sezonu'nda Beşiktaş'taki bozulan ortamın ardından Dark Passage'ın yolunu tutan Rogu, gelecek sezon da takımda yer alacak.

Dark Passage 2017

Dark Passage 2017
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.