0
01 Şubat 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Dark Passage CS:GO Oyuncularının Sözleşmeleri Sona Erdi

WESG 2016 Finalleri'nde ülkemiz temsil eden ve ilk sekize girmeyi başaran, Multiplayer Türkiye CS:GO Ligi'nde de ikinci olan Dark Passage ekibi, CS:GO kadrosunda yer alan oyuncularının sözleşmelerinin sona ermesinden sonra oyuncuları kadroda tutamadı.

Takım oyuncularından Özgür "woxic" Eker, HLTV.org'a verdiği demeçte, WESG 2016 dönüşü sonrasında sözleşmelerinin sona erdiğini, mümkün olan en kısa süre içerisinde yeni bir organizasyonda yer almak istediklerini, kadroyu bozmak istemediklerini ve şuan için ESL Premier Season 6'ya katılabilmek adına ESEA Premier PlayOfflar'nın elemelerine odaklanmış olduklarını belirtti. Woxic, destek olmak ya da takımı sahiplenmek için kendisine başvurabileceklerini duyurdu.

Sözleşmelerinin sona ermesiyle birlikte Dark Passage'dan ayrılan oyuncular; Özgür "woxic" Eker, Buğra "Calyx" Arkın, Ufuk "SasuKe" Göktaş, Muhammed "mini" Salman ve Bora "Maiko" İğci oldu.

Dark Passage

Dark Passage
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.