0
29 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Dark Passage Dota2 Takımı, WESG 2016 Vizesini Kaptı

Dubai'de gerçekleştirilen WESG 2016 elemeleri kapsamında Dota 2 elemelerinde yer alan temsilcimiz Dark Passage, Çin'de gerçekleştirilecek olan WESG 2016 Finalleri'nde yer almaya hak kazandı.

A grubunda yer alan temsilcimiz grubunu tek yenilgi ile ikinci sırada tamamlayarak, Yarı Finallere yükselmeyi başardı. Bir diğer temsilcimiz olan PUB ekibi, B grubunda maalesef tüm maçlarını kaybetti ve turnuvaya veda etti.

Dark Passage, B grubu lideri olan Bravado Gaming ekibini 2-0 yenmeyi başardı ve adını Final'e yazdırdı. Aynı zamanda bu sonuçla birlikte Çin'deki Finaller'e katılma hakkını da elde etti. Final karşılaşmasında turnuvadaki tek yenilgisini tattıran aboshamalah ekibine karşı oynayan Dark Passage, rakibine bir kez daha yenilerek turnuvayı ikinci tamamlandı.

Aboshamalah ve Dark Passage'ın yanı sıra üçüncülük maçını kazanan Bravado Gaming, Çin'e gitme hakkını kazanan son takım oldu.

WESG 2016 MEA Dota 2 Elemeleri

WESG 2016 MEA Dota 2 Elemeleri
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.