0
01 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Dark Passage, İki Oyuncu ile Yollarını Ayırdı!

Türkiye'nin köklü eSpor kulüplerinden biri olan Dark Passage'da iki değişiklik yaşandı. Uzun yıllar boyunca Dark Passage'a hizmet veren ve takımın kaptanlığını da yürüten isim olan Atakan "Crystal" Aydın ve geçtiğimiz sezon takıma dahil olan destek oyuncusu Arphan "Arphan" Omar, Dark Passage takımından ayrıldı.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre orman rolü için yabancı bir oyuncu ile anlaşma aşamasında olan Dark Passage, bu sebep ile yedek kalmasını istemedikleri Crystal ile yabancı kontenjanı açmak için Arphan ile yollarını ayırdı.

Yapılan yorumlara göre Dark Passage bu iki bölge için Andrei "Xerxe" Dragomir ve Ishak "un1tback" Yılmaz'ı düşündüğü konuşuluyor. Xerxe, geçtiğimiz sezon Yükselme Ligi için Crew eSports'un kullandığı oyunculardan biriydi. Un1tback ise, TT'de destek rolünde oynuyordu. Son değişiklikler sonrası takımda ayrılma kararı almıştı.

Bakalım bu gelişmelerle birlikte Dark Passage, önümüzdeki sezon nasıl bir performans sergileyecek.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.