0
18 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Dark Passage, IWCQ’da Yer Alacak İki Oyuncuyu Duyurdu!

Türkiye Şampiyonluk Ligi takımlarından BKM Express. Dark Passage ekibi, TBF 2016'da elde ettiği şampiyonluk sonrasında Brezilya'da düzenlenecek olan IWCQ 2016'ya katılım hakkı elde etmişti. Ancak Riot Games Uluslararası Turnuva kuralları neticesinde on yedi yaşının altındaki oyuncuların bu etkinliklerde yer alması maalesef yasak.

Bu nedenle TBF 2016'da takımı sırtlayan isimler Rasmus “Caps” Winther ve Andrei “Xerxe” Dragomir, takımla birlikte IWCQ'da yer alamayacaklar. Ayrıca gösterdikleri performans ile birlikte CS ve LCS'ten de teklif bekleyen oyuncular Dark Passage'dan ayrıldıklarını da duyurdular. Tabi istenen tekliflerin gelmemesi onları yeniden DP'de izlememize de neden olabilir.

Bu bağlamda yeni oyuncu arayışlarına başlayan Dark Passage yönetimi, takipçilerinin merak ettiği oyuncuları bugün yaptığı açıklama ile birlikte duyurdu. Yapılan açıklamaya göre Epsilon'da birlikte oynamış olan iki Hollandalı oyuncuyu kadrosuna kattığını duyurdu. Bu oyuncular orman rolu için Thomas "Kirei" Yuen ve orta koridor oyuncusu Sofyan "CozQ" Rechchad olarak belirtildi.

Kirei, Epsilon'un yanı sıra kariyerinde Gamers2, Team Dignitas gibi takımlarda da forma giydi. Bu yılın Bahar sezonunda Kuzey Amerika LCS'te, Team Dignitas'ta yer alan Kirei, takımının küme düşmesine engel olamamıştı. CozQ ise, Team Dignitas ve Gamers2 dışında Kirei ile aynı yolu izledi. Altyapılarını aynı kulüplerden alan bu ikili yıllarca birlikte oynanamanın avantajına da sahip. Bu yüzden oyunun en önemli uyumlarından biri olan orman ve orta koridor uyumu da sağlanmış oldu.

Ülkemizi Brezilya'da düzenlenecek olan IWCQ 2016'da temsil edecek olan BKM Express.Dark Passage ekibine başarılar diler ve 2016 Worlds biletini kazanmalarını umarız.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.