0
15 Temmuz 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Dark Passage, Kadrosundaki Eksikleri Tamamlandı

Süper haftasında sergilediği kötü performans sonrasında Türkiye Şampiyonluk Ligi puan sıralamasında zirvedeki yerini kaybeden Dark Passage, bu bağlamda orta koridor oyuncusu Abaria ile yola devam etmeme kararı almış, koçları Halpern de yönetim ile yaşadığı anlaşmazlık nedeniyle kendi isteği ile takımdan ayrılmıştı.

Orta koridor için yabancı bir isimle anlaşılacağının açıklanmasından sonra HWA'nın Godbro'yu takıma kazandırmasıyla beraber, herkesin beklentisi HWA'dan ayrılan Hatrixx'in DP'a dahil olacağı yönündeydi. Ancak Dark Passage, yine ters köşe yaparak farklı bir isimle anlaştı.

Türkiye Şampiyonluk Ligi'nin resmi sitesi olan Lolespor.com adresinde yer alan kadro bildirimine göre Dark Passage, Danimarkalı çaylak oyuncu Rasmus "Caps" Winther ile anlaştığı gözükmekte. Geçmişinde bir çok ESL Go4LoL şampiyonluğu bulunan isim henüz profesyonel arenada tecrübe edinmiş değil. Inspire Esports kadrosunda yedek olarak yer almış olan Caps, forma giyememişti.

Dark Passage'ın bir diğer transferi de koç kadrosuna oldu. Daha önce Team Turquality'de koç olarak bulunan, bu sezon başında Beşiktaş.OHM takımında yedek üst koridor olarak yer alan Ali "Dino Bilzerian" Doğan, yeniden koç pozisyonuna geri dönerek Dark Passage bünyesine dahil oldu.

Bakalım bu değişiklikler sonrasında Dark Passage, son hafta liderlik koltuğunu geri almayı başarabilecek mi? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Dark Passage

Dark Passage
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.