0
31 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Dark Passage, Kore Yolcusu!

Paris'te gerçekleştirilen IEM Challenger etkinliğinde yer alan temsilcimiz Dark Passage, Kore'de gerçekleştirilecek olan IEM Gyeonggi 2016'ya katılım hakkı kazandı. Rusya'dan Vega Squadron, Japonya'dan Rampage ve Vietnam'dan Saigon Jokers'ın da dahil olduğu elemelerde Dark Passage, rakiplerini devirmeyi başararak Kore'ye gitme hakkı kazandı.

Kadrosuna yaptığı takviyelerle turnuvanın favorisi olan Dark Passage, ilk maçında Rampage ile karşılaştı. Rakibini 2-0'la saf dışı bırakan temsilcimiz, Final'de Saigon Jokers'ın rakibi oldu. Final karşılaşmasını da 2-0 kazanan temsilcimiz Kore'ye gidecek ilk takım oldu.

IEM Challenger'dan Kore'ye katılacak diğer takım, Vega Suadron ile Rampage eşleşmesinin galibinin Saigon Jokers ile yapacağı karşılaşma sonrasında belli oldu. Multiplayer ekibi olarak temsilcimiz Dark Passage'a Kore'de başarılar diliyoruz.

IEM Challengers

IEM Challengers
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.