0
04 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Dark Passage, Maalesef Başaramadı!

Worlds 2016'da yer almak için IWCQ 2016'da yer alan temsilcimiz BKM Express.Dark Passage, geçen sene olduğu gibi, bu sene de Worlds'e gitme şansını kaybetti. Grup aşamasında bir iyi bir kötü performans sergilemesine rağmen, ilk üçe girmeyi başaran temsilcimiz, Final karşılaşmasında ev sahibi ekip INTZ ile eşleşti.

Beş maçlık seri üzerinden oynanan karşılaşmadan galip gelen takımın Worlds 2016 biletini cebine koyacağı mücadeleden INTZ ekibi 3-2'lik skorla galip ayrılmayı başardı. Oldukça çekişmeli geçen mücadelelerde ilk olarak INTZ öne geçti ve sonrasında Dark Passage arkadan gelip onu takip etti. Sonraki iki karşılaşmada yine aynı şekilde INTZ öne geçerken, Dark Passage beraberliği yakalayan taraf oldu.

Son karşılaşmada ise maalesef temsilcimiz Dark Passage, INTZ'e boyun eğdi ve 3-2'lik skorla mücadeleden yenik ayrıldı. Bu sonuçla birlikte IWCQ 2016'dan Worlds'e giden ilk ekip INTZ e-Sports Club oldu.

IWCQ 2016'nın son katılımcısı bugün oynanacak Lyon Gaming - Albus Nox Luna karşılaşmasıyla belli olacak. Kazanan takım IWCQ 2016'dan Worlds 2016'ya katılım hakkı elde eden son takım olacak.

IWCQ 2016 Finalleri

IWCQ 2016 Finalleri

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.