0
13 Ocak 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Dark Passage ve Space Soldiers, WESG 2016’da Gruplardan Çıktı!

Ülkemizi WESG 2016 Finalleri'nde temsil eden CS:GO takımlarımız Dark Passage ve Space Soldiers, gruplarından yükselmeyi başardı. C Grubunda yer alan Space Soldiers, dört karşılaşmadan galibiyet ile ayrılırken, bir karşılaşmadan da beraberlikle ayrıldı. Bu skorla grupta ikinci olan Space Soldiers, Son 12 turuna kaldı. C grubunun lideri ise Team Kinguin oldu.

Space Soldiers ile puana sahip olan ve Space Soldiers ile olan maçından beraberlikle ayrılan Team Kiguin, daha fazla round avantajı olduğu için grubu lider tamamlayarak doğrudan Çeyrek Finaller'e yükseldi. Space Soldiers'ın grubundan yükselen son takım da Signature Gaming oldu.

D grubunda yer alan diğer temsilcimiz Dark Passage ise grubu lider tamamlayarak doğrudan Çeyrek Finaller'e yükselmeyi başardı. Üç galibiyet ve iki beraberlik alan temsilimiz, TyLoo ve Selfless Gaming takımları ile berabere kaldı. Gruptan Son 12 turuna yükselen iki takım ise TyLoo ile Selfless Gaming oldu.

A ve B gruplarında henüz karşılaşmalar tamamlanmadı. İşte temsilcilerimizin yer aldıkları gruplarda oynanan karşılaşmalar şu şekilde;

WESG 2016 C ve D Grubu

WESG 2016 C ve D Grubu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.