0
26 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Dark Passage Yeni Kadrosunu Duyurdu!

IEM'in on birinci sezonunda yer alan IEM Gyeonggi elemeleri için davet edilen Dark Passage, 30 Ekim'de Paris'te IEM Challengers etkinliğine katılacak ve Rusya'dan Vega, Japonya'dan Rampage ve Vietnam'dan Saigon Jokers takımları ile mücadele edecek. Temsilcimiz ilk iki sıraya girmeyi başarırsa Kore'deki ana turnuvaya katılma hakkı elde edecek.

Bu sebeple Dark Passage, yeni League of Legends kadrosunu duyurdu. Belirtilen kadroda üst koridorda Ambroz "Phaxi" Hren, ormanda Tri "k0u" Tin Lam, orta koridorda Furkan "Immortoru" Tekeş, nişancı rolünde Anıl "Holyphoenix" Işık ve destek rolünde ise Burak "Rogu" Eryol yer alacak.

Böylelikle Zeitnot'un ayrılı sonrasında Dark Passage nişancı rolüne HolyPhoenix'i yeniden kattı. Ayrıca IWCQ için katılan oyuncular Kirei ve CozQ takımdan ayrılırken, Rogu ile yola devam kararı alınmış. Koç olarak katılan Şükrü "Lelouch" Şentürk'te IWCQ sonrasında takımdan ayrıldı ve yerine Louis-Victor "Mephisto" Legendre getirildi.

Elwind, yorucu bir sezonun ardından daha fazla dinlenmek istediği için Fransa'daki etkinliğe katılmayacak ancak Kore'de düzenlenecek turnuvaya katılınması durumunda kadroda yer alacak.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.