0
11 Şubat 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Dark Passage’da Oyuncu Değişikliği

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde dört haftanın sonunda liderliği Beşiktaş.OHM ve HWA ile paylaşan Dark Passage takımında iki oyuncunun yedeğe çekildiği açıklandı. Takımın resmi sosyal hesaplarından yapılan açıklamaya göre orta koridor oyuncusu Luka "Lukezy" Trumbić ve destek rolü oyuncusu Dennis "DenDen" Bui'nin yedeğe çekildiği belirtildi.

Bu oyuncuların yerlerini ise geçtiğimiz sezon Naru'nun cezalı olduğu dönemde iyi bir performans gösteren, son olarak da 3sUP Enterprises takımında mücadele etmiş Bogusław "Abaria" Dobryniewski orta koridor için takıma geri döndü.

Destek rolüne ise League of Legends'ın geçtiğimiz senelerde Bağımsız Devletler Topluluğu olarak sürdürdüğü ancak bu sezonla birlikte Rusya'da LoL Continental League adıyla düzenlenen ligde son sıralarda yer alan ROX Tornado takımının destek rolü oyuncusu Arphan "Arphan" Omar dahil edildi.

Bakalım bu transferler sonrasında Dark Passage'ın nasıl bir performans gösterecek? Sizce bu takımın performansını arttırır mı? Yoksa düşüşe mi sebep olur? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Dark Passage'dan Duyuru Var

Dark Passage'dan Duyuru Var
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.