0
21 Temmuz 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Dark Passage’da Transfer Vakti!

Türkiye Şampiyonluk Ligi takımlarından Dark Passage, ayrılıklar sonrasında ilk transferini menajerlik koltuğuna yaptı. Takımı resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada menajerlik koltuğuna Ekin "Maestro" Odacıoğlu'nun getirildiği açıklandı. Daha önce BPI.Phoenix ve OyunFor.Crew takımlarında görev alan Maestro, bundan sonra Dark Passage için çalışacak.

Dark Passage'ın ikinci hamlesi destek rolüne geldi. Ligin bitimiyle birlikte destek rolü oyuncuları un1tback ile yollarını ayıran Dark Passage, PlayOfflar için anlaştığı destek rolü oyuncusunu duyurdu. Dark Passage PlayOff'larda küme düşen Beşiktaş.OyunHizmetleri takımının destek rolü oyuncusu olan Burak "Rogu" Eryol'u kadrosuna kattı. Yapılan açıklamada PlayOff süresince açıklamasından da anlayacağımı gibi Rogu PlayOfflardan sonra takımda yer alıp almayacağı konusu net değil. Göstereceği performansa göre bu durum şekil alacak gibi.

Dark Passage'ın üçüncü hamlesi de koç rolüne geldi. PlayOfflar'da yer almayacak olan Çilekler takımının koçu olan Şükrü "Lelouch" Şentürk, PlayOfflar süresince Dark Passage takımının koçu olarak takımda yer alacak.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.