0
04 Nisan 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Dark Passage’dan sonra HWA Gaming de Yükselme Serileri’nde!

Türkiye Şampiyonluk Ligi takımlarından Team Galakticos ile HWA Gaming, KMF PlayOffları Çeyrek Finalleri'nde rakiplerine kaybetmiş ve beşincilik, altıncılık maçına çıkmak zorunda kalmıştı. Dün oynanan karşılaşma sonunda Team Galakticos, HWA Gaming'i 3-2 devirerek sezonu beşinci sırada tamamladı.

Bu yenilgi sonrasında HWA Gaming sezonu altıncı sırada tamamladığı için Yükselme Serileri oynamak durumunda kaldı. Türkiye'nin ilk şampiyonu olan HWA Gaming, Dark Passage ile birlikte Türkiye Şampiyonluk Ligi yaz sezonunda yer alabilmek adına mücadele verecek.

Dark Passage, Team Turquality ile karşılaşacak. HWA Gaming'in rakibi ise Çilekler takımı olacak. Türkiye'nin köklü üç takımının bu durumda olması gerçekten arenadaki rekabetin ne denli büyüdüğünün göstergesi. Bakalım bu takımlardan hangisi yaz sezonunda Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde yer alacak.

Team Galakticos, HWA Gaming'i 3-2 yenerek ligde kalmayı başardı.

Team Galakticos, HWA Gaming'i 3-2 yenerek ligde kalmayı başardı.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.