0
29 Aralık 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Dark Passage’ın Yeni Transferi Move Mu?

Her sezon önemli oyuncuları kaybeden Dark Passage, buna rağmen her sezon Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde şampiyon olmayı başarıyor. Bu sezon öncesinde de Berkay "zeitnot" Aşıkuzun ve Kaan "Elwind" Atıcı ile yollarını ayıran Dark Passage, ses getirecek bir transfere imza atma aşamasında.

Geçtiğimiz sezonu Unicorns of Love takımında geçiren ve son olarak takımıyla birlikte IEM Oakland'da şampiyonluk elde eden başarılı oyuncu Kang "Move" Min-su, Dark Passage'a transfer olmak üzere. Dark Passage, sosyal medya hesabından yaptığı heyecanlı paylaşımla buna işaret etti.

Paylaşılan videoda FIFA 17'nin Soundtrack listesinde yer alan Saint Motel'in Move şarkısının yanı sıra ekranda yer alan Kang Min-su yazısı Dark Passage'ın Move'u transfer ettiği izlenimi verdi. Dark Passage'ın orman rolünde son olarak Tri "k0u" Tin Lam yer alıyordu. Move gibi LCS tecrübesi bulunan ve başarılı olan bir Korelinin ülkemize gelmesi büyük bir transfer başarısı olarak nitelendirilebilir.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.