0
25 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Diamondprox, Unicorns of Love’dan Ayrıdı!

Sezon başında Gambit Gaming'in Avrupa LCS'ten ayrılmasıyla birlikte LCS macerasına devam etmek için takımdan ayrılan Danil "Diamondprox" Reshetnikov, Unicorns of Love'a transfer olmuştu. Takımıyla birlikte iyi bir performans sergileyen ve o dönem takımının üst sıralarda yer almasında emeği olan Diamondprox, daha sonrası yaşadığı vize problemleri nedeniyle maçlara çıkamamaya başlamıştı.

Almanya'da bulanabilmesi için yeniden vize işleleri başlatılan Diamondprox, bu süre zarfında Bağımsız Devtler Topluluğu League of Legends liginde yer almak için yeniden kurulan Gambit Gaming'e kiralanmıştı. Vize işlemleri bitene kadar Gambit'te forma diyen Diamond, takımıyıla birlikte yükselme liginden yükselmeyi başarıp lige kalmayı başarmıştdı.

Bugün Unicorns of Love takımının yaptığı açıklama oyuncunun hayranlarını ve takımın taraftarlarını üzdü. Yapılan açıklamaya göre vize için yapılan girişimlerden olumsuz sonuç alınmasıyla birlikte bundan dolayı Diamondprox'un takımdan ayrıldığı açıklandı.

Danil "Diamondprox" Reshetnikov'un kariyerine daha üst bir düzeyde devam etmek istediği belirtiliyor. Bu yüzden hali hazırda Amerika vizesine sahipken NA LCS takımlarından birine transfer olabileceği konuşuluyor. Eğer bu durum gerçekleşmezse Gambit'te oynamaya devam edecek gibi. Bakalım gelişmeler ne yönde olacak. Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Danil "Diamondprox" Reshetnikov

Danil "Diamondprox" Reshetnikov
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.