0
20 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Dignitas ile Astralis’ten Oyuncu Takası!

Counter Strike: Global Offensive arenasının başarılı takımlarından Team Dignitas ile bu arenanın yüksek profilli takımlarından Astralis arasında önemli bir takas gerçekleştirildi. Son dönemlerde Astralis takımında yaşanan performans düşüklüğü ve takımın istediği sonuçları alamaması üzerine Rene “Cajunb” Borg'u Team Dignitas'a önererek, Team Dignitas'ın genç yıldızı Marcus “Kjaerbye” Kjærbye'i istendi.

ESL One Cologne elemelerinde muazzam bir performans sergileyen genç yetenek son dönemde gösterdiği performans ile gözleri üzerinde toplamıştı. Danimarka'nın en gözde oyuncuları arasına girmeye başlayan ve henüz on sekiz yaşında olan Marcus “Kjaerbye” Kjærbye, Rene “Cajunb” Borg ile takas edilerek Astralis ekibine dahil oldu.

Böylece Astralis ekibi, Kjaerbye ile yollarına devam ederken, Team Dignitas ekibi de Cajunb gibi tecrübeli bir isimle yollarına devam edip, kendilerini daha da geliştirme fırsatı bulacak.

Rene “Cajunb” Borg ve Marcus “Kjaerbye” Kjærbye

Rene “Cajunb” Borg ve Marcus “Kjaerbye” Kjærbye
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.