0
20 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Dignitas’ın Slotunu Alan Apex Gaming, Yeni NA CS Koçunu Duyurdu

Kuzey Amerika CS'te mücadele etme fikrine sıcak bakmayan Team Dignitas, kuruluşundan bu yana bir parçası olduğu Kuzey Amerika LCS'e veda ederek oluşumlarını Apex Gaming'e satmıştı. Kuzey Amerika CS'te kardeş takımlarıyla mücadele edecek olan Apex Gaming, hem yeni oyuncular kazandırmak hem de LCS takımlarına kadro derinliği kazandırmak için kuracakları CS kadrosu için seçtikleri koçu duyurdu.

Son olarak Renegades'ten Team Dragon Knight'a geçiş yapan ve bu iki takımında Riot Games'ten ceza alması sonucu takımdan ayrılan Alberto "Crumbz" Rengifo, geçtiğimiz günlerde profesyonel oyunculuk kariyerini sonlandırdığını duyurmuştu.

Bunun üzerine Apex Gaming yönetimi kendisine, yeni yeteneklerin gelişimi konusunda güvenerek koçluk teklifinde bulundu. Bu teklifi kabul eden Crumbz, Apex Gaming'in kurulacak olan CS takımında koçluk yapacak.

Alberto "Crumbz" Rengifo

Alberto "Crumbz" Rengifo
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.