0
06 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Dolby’den $10.000’lık Overwatch Turnuvası!

Geçtiğimiz gün açık beta süreci başlayan Blizzard'ın geliştirdiği yapım Overwatch'ın yavaş yavaş eSpor sahnesine giriş yaptığını yapılan haftalık turnuvalarla gözlemliyordu. Ancak bu sefer ki turnuva gerçekten büyük bir sponsor tarafından düzenlenecek.

PC, ev sistemleri, sinemalar, tiyatrolar, etkinlik alanları gibi hemen hemen sosyal hayatın her yerinde ses ve müziğin eşsiz doğasını insanlarla buluşturmayı başarmış ünlü firma Dolby, eSpora giriş yaparak Overwatch oyunu için $10.000'lık bir turnuva gerçekleştireceğini duyurdu.

Turnuva 24 Mayıs tarihinde Amerika, California Esports Arena gerçekleştirilecek. Dolby'nin eSpora ilk yatırımı olan bu turnuvaya bazı takımlar davet edilecek. Ancak henüz davet edilen takımlar açıklanmadı.

Bunu yanı sıra halka açık şekilde elemelerde gerçekleştirilecek. Böylece profesyonel takımlarda yer almayan oyuncular da kendi takımları ile elemelere katılıp, kendini gösterebilme şansına sahip olacak.

Overwatch

Overwatch
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.