0
24 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Dota 2’nin Tanınan Simalarından Zai, Profesyonel Arenaya Geri Döndü!

Dota 2 arenasının başarılı oyuncularından olan Ludwig "zai" Wåhlberg bir yılın ardından profesyonel arenaya yeniden geri dönüş yapıyor. Romanya merkezli bir takım olan Kaipi ile sözleşme imzalayan on sekiz yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz sene International'dan sonra okulunu bitirmek amacıyla Dota 2'ye ara vermişti.

Zai'nin okulu tercih etme kararı takipçilerini şaşırtmıştı. Çünkü iki yıldır Evil Geniuses ve Team Secret formaları altında yüksek bir performans sergiliyordu. Oldukça başarılı kariyere sahip olan oyuncu bir yılın ardından şimdi Kaipi'nin destek rolünde yer alacak.

Kaipi, Ludwig "zai" Wåhlberg transferi sonrasında destek oyuncuları Cosmin "Masakary" Nechifor ile yollarını ayırdı. Bakalım Dota2 sahnesinin en beğenilen oyuncularından biri olan zai, yeniden eski performansına kavuşabilecek mi? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Ludwig "zai" Wåhlberg

Ludwig "zai" Wåhlberg
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.