0
25 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Dota Pit League Season 5’e Elemelerden İlk Katılan Takım Belli Oldu!

The International 6'nın finalistleri Wings Gaming ile Digital Chaos'un direk olarak katılım hakkı elde ettiği Dota Pit League Season 5 için gerçekleştirilen ilk elemelerden Team Secret başarıyla ayrıldı. Böylelikle turnuvaya katılması kesinleşen üçüncü takım Team Secret oldu.

Avrupa'da gerçekleştirilen ilk elemelerde yer alan Team Secret, Ad Finem, Team Liquid ve Flipsid3 Tactics takımları arasından sıyrılarak Dota Pit League Season 5 biletini elde etti. Team Secret bu mücadelesinde ilk olarak Ad Finem'i 2-1 ile geçerek Kazananlar Finali'ne yükseldi.

Kazananlar Finali'nde Team Liquid'i 2-0 ile geçen Team Secret, Büyük Final'e çıkmayı başardı. Büyük Final'de Team Secret'ın rakibi Kaybedenler Finali'nde Team Liquid'i 2-1 ile geçen FlipSid3 Tactics oldu.

Büyük Final karşılaşmasında Team Secret FlipSid3 Tactics'i 3-1'le geçmeyi başardı ve Dota Pit League Season 5 biletini cebine koydu.

Dota Pit League Season 5 Avrupa Elemeleri 1

Dota Pit League Season 5 Avrupa Elemeleri 1
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.